TEAM

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projectsPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Sunday, 20 November 2011

19:11:2011


 

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

19.11.2011

 
Pozdravy od Federácie:


Dnes budeme hovoriť o pláne Odhalenia, ktorý sa uskutočňuje vo Vašom svete. Dvaja vodcovia Temných, kľúčoví členovia ovládajúcej skupiny zodpovednej za tajné operácie pod cudzou vlajkou (false flag operations), ktorých cieľom bolo zamedziť odhaleniu, kapitulovali. Boli umiestnení do bezpečných zón aby neboli v kontakte s tými, ktorí od nich očakávajú príkaz na realizáciu plánov vytvorených Iluminátmi pre scenár odhalenia. Boli efektívne zneutralizovaní bez toho, aby im bolo ublížené.

Musíte si pamätať, že sú tu dve rôzne sily, ktoré operujú na Vašej planéte. Jedna pozostáva z bytostí nepochádzajúcich z Vášho sveta, ktorí sa snažia ovládať Vás využívaním ľudí z Vašich radov, ktorí sú na vplyvných pozíciách a ktorých dôvera bola skorumpovaná mocou a chamtivosťou. Tí druhí sú ich prisluhovači, Vaši vlastní ľudia, ktorí sa rozhodli odvrátiť sa od svojho druhu a slúžiť temnote. O tých čo nie sú z Vášho sveta sme sa postarali vrátane zničenia podmorských zariadení z ktorých po dlhú dobu operovali. Je na Vás aby ste spravodlivo rozhodli o tých z Vášho sveta keď na to príde čas. O túto eventualitu sa postarajú Vaše inštitúcie. Sme si istí, že tento proces bude humánny a nie pomstou, ktorá je stratou energie a slúži len na vytváranie temnoty.

Božský plán je už v plnom prúde. Môžete od nás očakávať odkaz, ktorý doručíme ľuďom Vášho Sveta keď prídeme. Obíde všetky Vaše inštitúcie a pôjde rovno k ľuďom v pôvodnej podobe bez cenzúry. Povieme Vám: Ľudia tohto sveta. Nebojte sa, pretože my prichádzame v mieri. V nadchádzajúcich dňoch budete mať možnosť stretnúť sa s nami. Teraz Vás prosíme nepanikárte a nebojte sa nás. Prišli sme sem z celého tohto a iných vesmírov pomôcť Vám v týchto nadchádzajúcich dňoch. Nechceme si Vás podrobiť ani zotročiť, alebo ovládať. Dni, keď ste mali vládcov sú preč. Ste slobodní. Prišli sme dohliadať nad tým, aby táto sloboda nastala a želáme Vám iba lásku a mier. Sme tu, aby sme Vám poskytli Vašu skutočnú históriu, mozaiku toho ako ste vznikli a kým ste boli, pravdu, ktorá Vám po dlhú dobu bola odopieraná. Sme Vaša rodina a želáme si spojiť sa s Vami do jedného národa. V nastávajúcich dňoch Vás budú Vaši predstavitelia informovať o tom, že sme boli prítomní vo Vašom svete dávno pred Vaším narodením. Želáme Vám aby ste sa stali vesmírnymi občanmi a aby ste s nami navštívili hviezdy. Váš čas evolúcie nastal, s čím prichádza veľká zodpovednosť a preto ponúkame našu pomoc.

Toto bude iniciovať naše odhalenie Vášmu ľudskému druhu. Je to odkaz, ktorý doručíme všetkým a všade keď tento moment nastane. Tento moment je na Vás. Plány ktoré sa spustia po tomto odhalení budú pracovať ako hodinky, pretože taký bol náš zámer. Náš čas odlúčenia sa skracuje každou minútou a sme stále s Vami. Cítime, že strácate vieru v tento proces a máte malú dôveru v naše úsilie posunúť ho ďalej. My vás nesklameme. Vy nesmiete sklamať sami seba.

Ste skutočne silné spirituálne bytosti a čas žiť s týmto vedomím práve nastal. Prinášame Vám radosť, lásku a v srdci cítený mier ako naše dary pre Vás. Buďte pripravení na ďalšiu fázu v tomto procese, pretože tá je na Vás.


Buďte v mieri.

Channeler: Wanderer of the SkyePreložili: Martin a Danica

 Translationshttp://wandereroftheskiesrussian.blogspot.com/ - RUSSIAN
http://arabicwanderer.blogspot.com/- ARABIC


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.


No comments:

Post a Comment

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE
IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

HERE WE ARE

HERE WE ARE ONCE AGAIN ...

Please Sign this Disclosure Petition III


Anyone from any nation will be able to sign this petition:

http://wh.gov/nqu


Read More ...

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012  - click image

http://gffreepages.blogspot.com/2012/03/english-our-galactic-family-graham.html