TEAM

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projectsPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Monday, 7 November 2011

7:11.2011


 

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

07.11.2011
 
Pozdravy od Federácie:

Radi by sme s Vami hovorili o viere. Pre väčšinu z Vás je viera všetko čo máte. Nevideli ste nás, nekomunikovali ste s nami, nemáte žiadnu reálnu vedomosť o našej existencii okrem týchto odkazov. Neboli ste na palube našej lode, nemáte žiadnu možnosť vedieť či niektorý z odkazov, ktoré sa k Vám dostali boli od Federácie, alebo zo spirituálnych zdrojov, respektíve inak povedané, či to nie sú len predstavy tých, ktorí tieto slová dávajú na papier. Napriek tomu ich akceptujete, pretože Vaše srdce vie, že rezonujú pravdou, ktorá Vám z iných zdrojov bola upieraná. Toto je viera. Nie je pre Vás o nič slabšia ako tá, ktorú majú veriaci v náboženstvá. A v tomto zmysle musíte vždy zostať ostražití, či odkazy pochádzajú od nás, alebo od tých, ktorí predstierajú byť nami, a takisto od tých, ktorí právom kritizujú naše slová z pozície outsiderov.


Vo viere ste na seba zobrali úlohu posunúť sa do novej doby bytia. Buď sa v nadchádzajúcom roku potvrdí, že ste mali pravdu, alebo budete musieť prehodnotiť všetko, čím ste. V každom prípade ste sa prebudili do reality presahujúcu Vaše najdivokejšie predstavy. Svet, ktorý nie je zaplnený statickými vecami, ale pohybujúcimi sa energiami, ktoré spoluexistujú s Vašou vlastnou existenciou. Toto je skutočná podoba reality a vy sami si to musíte „spracovať“.


My si stojíme za tým, že všetko čo sme povedali je reálne a pravdivé. Musíte akceptovať to, čo môžete a zvyšok prehodnotiť podľa toho, ako to budete cítiť. V tomto máte slobodnú vôľu a výber. Iba vy môžete robiť tieto rozhodnutia. Stojíte na strane lídra krajiny prvého sveta, ktorý ako sme Vám opakovane hovorili, bude ten, ktorý Vás úspešne vyvedie z pazúrov Iluminátov, alebo sa poddáte tlakom „skutočného sveta“ a budete veriť tomu čo Vám hovoria tieto zdroje? Opäť, voľba je Vaša. A vždy pamätajte, Vašu realitu si vždy vytvárate Vy sami. Boli by sme radi, aby toto bolo jasné. Vy sami ste zodpovední za Váš osud. Nikto iný.


Zanedlho sa Vám odhalí mnoho našich lodí v jednom z veľkých európskych miest, ako potvrdenie z našej strany, že sme tu, že poznáme Vaše obavy a Váš strach, poznáme Vašu bolesť a Vašu nespokojnosť. Nech je toto upokojením pre Vás, našich priateľov. Najväčšia tma je vždy pred úsvitom. Táto cesta nikdy nebola ľahká, ale vy ste ju skvele zvládli. Nemôžeme byť na Vás viac hrdí. Máme pred sebou už len tak málo a potom skutočne uvidíte, ako sa do toho pustíme.


Ako sme v minulosti hovorili, Odhalenie bude prvou veľkou udalosťou, kedy budete musieť reálne akceptovať všetko čo sme Vám hovorili. Chceme to priniesť až k Vášmu prahu. Existujúcu priepasť ste zúžili natoľko, že s potešením si vychutnávame ako preberáte kontrolu nad Vašim vlastným osudom a smerujete k úspešnému koncu.


Čoskoro niektoré svetové vlády vznesú obvinenia proti veľkým hráčom na medzinárodných finančných trhoch v reakcii na Vaše protesty a ako odpoveď na stúpajúcu energiu svetla, ktorá rýchlo odplavuje všetku temnotu. Toto nie sú predzvesti signálov na ktoré čakáte, toto SÚ tie signály. Prestaňte zatvárať oči nad dôkazmi, ktoré sú všade okolo Vás.


Zostaňte pozitívni vo všetko čo hovoríte a robíte. Pamätajte, že všetci ste v tomto spoločne. Všetci máme svoje úlohy a všetci ich plníme tak, ako sa nám to zdá správne. Povzbudenie od tých, ktorí nezaváhajú vo Svetle pravdy veľmi pomôže tým, ktorí sa dostali do bodu, kedy pochybujú o svojej viere. Preukazujte si navzájom lásku, ktorú si zaslúžite a tá sa Vám vráti späť.


Buďte v mieri.

Channeler: Wanderer of the Skye


Preložili: Martin a Danica

 Translationshttp://wandereroftheskiesrussian.blogspot.com/ - RUSSIAN
http://arabicwanderer.blogspot.com/- ARABIC


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.No comments:

Post a Comment

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE
IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

HERE WE ARE

HERE WE ARE ONCE AGAIN ...

Please Sign this Disclosure Petition III


Anyone from any nation will be able to sign this petition:

http://wh.gov/nqu


Read More ...

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012  - click image

http://gffreepages.blogspot.com/2012/03/english-our-galactic-family-graham.html