TEAM

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projectsPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Thursday, 3 November 2011

25.10.2011


 

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

25 .10.2011


 
Pozdravy od Federácie:

Vraciame sa s ďalšími novinami pre Vás počas týchto ubúdajúcich dní, ktoré ostávajú do Odhalenia. Už teraz je na Zemi veľký pohyb smerom ku všetkým aspektom procesu Vzostupu. Čím ďalej tým viac ľudí sa prebúdza. Niektorí sú síce ešte trochu „ospalí“ a vidia len začiatky pravdy. Ostatní, ktorí práve zo seba striasajú posledné zbytky ospalosti, vidia jasnejšie čo presne sa dialo v ich životoch kvôli silám, ktoré sa rýchlo vzdávajú Svetlu. Vzostup Vás privedie do úžasných výšok a vy sa konečne stanete tými veľkými a úžasnými spirituálnymi bytosťami, ktorými sa máte stať.

Všimnite si, ako sa Vaše myšlienky posunuli od pochybností o našej existencii k sústredeniu sa na rôzne aspekty tohoto prebiehajúceho hnutia o ktorom sme Vás počas tých dlhých rokov informovali. Je to signálom, že už nie je žiadny čas na pochybnosti. Sotva ostáva čas oceniť úžasnosť toho, čo sa práve deje na Vašej Zemi. Podujali ste sa na veľkú úlohu a sme hrdí na Vašu snahu dovidieť až na jej úspešný koniec.

V krátkej dobe Vaša práca a tieto odkazy budú k dispozícii oveľa väčšiemu publiku ako ste si dokonca aj vy sami dokázali predstaviť za možné v tejto časti „hry“. Je to kvôli niekoľkým procesom, ktoré sú práve spúšťané vo Vašich mediálnych a vládnych kanáloch. To umožní väčšiu návštevnosť stránok, ktoré napomáhajú pochopeniu týchto odkazov a cesty Vzostupu. To zahŕňa nevyhnutný „tréning“ insiderov za použitia materiálov na týchto internetových stránkach. Buďte na to pripravený.

Aj keď nepresadzujeme žiadny konkrétny dátum pre Odhalenie, alebo Vzostup, akýkoľvek dátum ktorý si zvolíte, je práve taký správny ako Vaše myšlienkové zámery tvoriace realitu. Sme pripravení pohnúť sa smerom k Odhaleniu podľa plánov, na ktorých sme dlhý čas pracovali.

V priebehu nasledujúch týždňov budete žasnúť nad obrovským množstvom našich lodí ktoré sa Vám ukážu na oblohe. Zložitosť našich plavidiel, ich rozmery a výkon sa budú postupne zvyšovať v priebehu času. Toto bude aj znamením, že to o čom Vám rozprávame sa začína realizovať. Zrýchľujeme proces Odhalenia, pretože musíme. Momentálne je to nevyhnutné a nie je žiadna iná alternatíva. Avšak sme celkom potešení Vaším pokrokom pri protestoch a demonštráciách, ktoré umožnili rozšírenie nového spôsobu myslenia u Vás smerom k ozajstným zmenám. Teraz, keď sme videli ako sa toto samé vyvinulo, dostali sme povolenie pokročiť s našimi plánmi v tomto zmysle.

Očakávajte veľa v priebehu nasledujúcich pár týždňov a nebudete sklamaní. Odhalenie je predo dvermi. Keď zaklope, vítajte ho s otvorenou náručou, pretože uvádza naozaj novú dobu pre Vašu existenciu. Krátko nato prídu ďalšie odhalenia od jedincov z Vašej Vnútornej Zeme ktorí k Vám prídu s množstvom dôkazov preukazujúcich existenciu Vašich prerušených vzťahov. Príde to v obrovskom množstve foriem, takže pozorne sledujte tento vývoj. Buďte otvorení príležitostiam ktoré sa Vám naskytujú a tieto nasledujúce dni sa Vám budú zdať naozaj vzrušujúce a užitočné.

Buďte v mieri.

Channeler: Wanderer of the Skye


Preložili: Martin a Danica

 Translationshttp://wandereroftheskiesrussian.blogspot.com/ - RUSSIAN
http://arabicwanderer.blogspot.com/- ARABIC


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.No comments:

Post a Comment

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE
IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

HERE WE ARE

HERE WE ARE ONCE AGAIN ...

Please Sign this Disclosure Petition III


Anyone from any nation will be able to sign this petition:

http://wh.gov/nqu


Read More ...

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012  - click image

http://gffreepages.blogspot.com/2012/03/english-our-galactic-family-graham.html