TEAM

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projectsPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Sunday, 4 December 2011

04.12.2011


 

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

4.12.2011


 
Pozdravy od Federácie:


Na poslednom zasadnutí rady sme diskutovali o Vašich podmienkach. My nie sme dokonalí, rovnako ako vy. Nie sme bohovia. Niekedy máme problém pochopiť Vaše ľudské myšlienky a emócie. Predsa ich však cítime. Poznáme Vašu frustráciu, pretože je aj našou. Rozoberali sme ako najlepšie pristupovať k Vašemu odvracaniu sa od nás a hnevu a frustrácie ktorý vytvoril túto priepasť. Neprišli sme na žiadne jednoduché riešenia. Preto sme sa dohodli, že najlepším prístupom bude jednoducho nechať to na Vás kde teraz a v budúcnosti chcete byť. Vaše myslenie je Vašim vlastným a nie je tu nič, čo by sme mohli, alebo chceli spraviť čo by to zmenilo. Vy sami musíte urobiť Vaše rozhodnutia.


Prídeme nezávisle na Vašich myšlienkach, emóciách, alebo pocitoch voči nám. To je súčasťou našej zmluvy nie s Vami, ale s božstvom. Máme dohodu, od ktorej nemôžeme odstúpiť. Na rozdiel od Vás v tomto ohľade nedisponujeme slobodnou vôľou. Vzdali sme sa jej výmenou za napojenie sa na božský zdroj. Je to súčasťou vyššej formy bytia. Aj tak prídeme. Tak to je.Je medzi Vami veľa takých, ktorí sa rozhodli zosmiešňovať a odvrátiť sa od všetkého o čom sme dlhú dobu informovali. Niektorí z Vás sa rozhodli hrať to na obe strany aby ste sa necítili trápne pred tými, ktorí žijú v „reálnom svete“ každodenného života – platenia účtov, zarábania na živobytie, jedenia, pitia a zábavy. Na druhej strane sa dostávate do chúlostivej situácie a všetko čo predstavujeme Vás zaraďuje do kategórie bláznov. Sme si vedomí tejto stigmy a vždy sme Vás obdivovali za ochotu zobrať na seba takéto bremeno toho, čomu môžete len veriť. Len nedávno ste začali objavovať svoju schopnosť rozlišovať pravdu pomocou svojho srdca, namiesto hlavy.


Aj my sme sa dostali na križovatku. Naša božská úloha stojí nad priepasťou reality. A aj keď nie sme vo Vašom čase, poznáme Váš čas. Rozumieme termínom ktoré Vás frustrovali a ktoré sme tak často používali. Hovoríme, že tieto boli použité aby zvýšili frekvencie Vašich vibrácií, pretože v tomto režime je pre nás oveľa jednoduchšie osobne s Vami komunikovať. Hustota Vášho sveta je pre nás inak ťažko akceptovateľná. Nejde ani tak o to, že sa nedokážeme k Vám „dostať“, skôr je pre nás bolestivé byť v prítomnosti takýchto nesústredených myšlienok a negativity, dokonca aj v malom množstve. Aj toto sú aspekty života vo vyšších dimenziách. Pokúšali sme sa Vám to vysvetliť, ale rozhodli ste sa to interpretovať v medziach trojrozmerného sveta a toto Vám nemôže dať ozajstnú predstavu o tom, aké je to pre nás náročné.


Problém je v tom, že očakávate masívne zmeny vo vedomí, vo vnímaní Vašej reality a vo všetkých aspektoch Vášho života tak, že sa jednoducho znesieme dole a mávneme čarovnou paličkou. Zmeny sú postupné a niekedy ťažko viditeľné, ale prebiehajú okolo Vás neustále, dokonca aj keď čítate tieto slová. Máme na mysli zmeny o ktorých sme Vám hovorili. Hľadajte ich v malých dávkach a možno zbadáte, že nie ste až tak sklamaní.


Náš čas spolu sa blíži, o tom Vás uisťujeme. Stojte si pevne za svojimi princípmi a presvedčeniami. A vedzte, že sme s Vami v Láske a vďačnosti za naše spoločné spojenectvo.


Buďte v mieri.

Channeler: Wanderer of the Skye
Preložili: Martin a Danicahttp://wandereroftheskiesrussian.blogspot.com/ - RUSSIAN
http://arabicwanderer.blogspot.com/- ARABIC

Dear Readers,

 We are looking for new translators English-Romanian, English-Indonesian and English-Hebrew for Wanderer’s messages. 
We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to
aand we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch Lightworker Maarten Horst and is presented in English.

No comments:

Post a Comment

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE
IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

HERE WE ARE

HERE WE ARE ONCE AGAIN ...

Please Sign this Disclosure Petition III


Anyone from any nation will be able to sign this petition:

http://wh.gov/nqu


Read More ...

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012  - click image

http://gffreepages.blogspot.com/2012/03/english-our-galactic-family-graham.html