TEAM

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projectsPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Saturday, 21 July 2012

21:07:2012


 

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

21.07.2012 
Pozdravy od Federácie:

Aj keď tomu možno neveríte, je toho veľa čo sa deje vo Vašom svete v prospech výsledku, ktorý božský plán očakával po veľmi dlhý čas. Sme tu aby sme Vás usmernili v týchto časoch pochybností a pomohli Vám vo Vašej misii. Chápeme aké ťažkosti Vám spôsobila strata pamäti o tom kto ste a odkiaľ ste prišli. Záleží nám na Vás a sme tu. Možno nechápete všetky konania a nekonania ktoré sa odohrali na scéne Vášho sveta, ale hovoríme Vám, že všetko postupuje podľa plánu, ktorý bol vytvorený veľmi dávno a všetci idete správnym smerom.

Do Vašich médií sa čoskoro dostanú správy o veľkých zmenách v energetických charakteristikách vo Vašom svete, ktoré boli merané a pozorované Vašimi vedcami. Tieto posuny sú súčasťou stále sa rozširujúcej expanzie energie pozdvihujúcej Váš svet z toho, do čoho je zapletený. Venujte konkrétne pozornosť úrovni, na akej boli tieto posuny zaznamenané a pochopíte masívne efekty, ktoré dnes táto energia spôsobuje vo Vašom svete.


Ako Vám stále opakujeme, zmeny ktoré vidíte vo Vašom svete neprichádzajú ako v hollywoodskom filme, ale ako postupný sled okolností, ktorý vrcholí želanou zmenou, ktorú tento plán chce dosiahnuť. Očakávali ste masívne zmeny v štruktúrach Vašich vlád, v bankových a podnikateľských komunitách, ale tento rozruch by bol príliš veľký na to, aby ho Vaši ľudia zvládli. Tieto zmeny, ako všetky potrebné zmeny, sú postupné a niekedy na prvý pohľad nepostrehnuteľné. Ale sú tu a sú na ceste. Nepostrehli ste jemný, ale zato veľmi silný posun v tom, ako Vaši ľudia vnímajú bankové kartely? Neboli ste svedkami spomalenia Gaiiných prírodných katastrof? Necítili ste posun v myslení svetových lídrov pri riešení záležitostí a udalostí spôsobmi, ktoré sú zamerané na ľudí a nie len výhradne prospešné pre korporátne záujmy? Tieto jemné zmeny sú to o čom boli ťahy za oponou, dohody a všetky činy.

Nedávno sme sa znovu stretli na galaktickej úrovni aby sme zhodnotili ako sme pokročili a čo je potrebné spraviť, aby sa postup posunul ďalej k nevyhnutným cieľom, ktoré sú vyžadované plánom. To stretnutie, ktoré sa znovu uskutočnilo na jednej z našich obrovských lodí, viedol k niekoľkým zaujímavým dohodám o našej vzájomnej situácii. Toto stretnutie zahrňovalo delegátov z Vášho sveta, ako aj zástupcov Federácie. Vaši ľudia boli vypočutí a na Vaše pocity bol v dohode kladený najväčší dôraz. Prvý krok budete vidieť v nadchádzajúcich dňoch vo forme našej ohromnej prítomnosti na Vašej oblohe. Prvý pokrok z hlavnej agendy je na ceste.

Vaši ľudia sa začínajú posúvať smerom k chápaniu toho, ako Ilumináti držali svet pevne v zovretí. Tí čo sú stále pri moci so schopnosťou tento stav ukončiť si uvedomili, že cesta je pre nich voľná, aby mohli postupovať a odpor tých tajných sa zmenšil natoľko, že teraz nastal čas na konanie. So smelými krokmi Vašich vlastných hrdinov a prvými zo série krokov, ktoré v tejto ďalšej fáze plánu vykonáme my, dúfame, že pozdvihneme vo Vašom svete energiu dostatočne tak, aby sme dosiahli ďalšiu úroveň a implementovali nasledujúcu fázu potrebnú pre dosiahnutie cieľa.

Ste výnimoční ľudia. Študovali ste tvrdo a dlho na tejto najlepšej galaktickej škole a čoskoro budete promovať na Harvarde vzdelávacích inštitúcií. Vaše služby sú vo vesmíre veľmi potrebné a budete vítaní s otvoreným náručím a s veľkou úctou pre to kým ste a čo ste dosiahli. Zostaňte v láske a odhodlaní pre pozitívny výsledok. My na oplátku zostaneme vždy s obdivom vo Vaše schopnosti, talent a silnú spirituálnu silu.

Buďte v mieri.Channeler: Wanderer of the SkyePreložili: Martin a Danica

 Translations

No comments:

Post a Comment

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE
IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

HERE WE ARE

HERE WE ARE ONCE AGAIN ...

Please Sign this Disclosure Petition III


Anyone from any nation will be able to sign this petition:

http://wh.gov/nqu


Read More ...

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012  - click image

http://gffreepages.blogspot.com/2012/03/english-our-galactic-family-graham.html