TEAM

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projectsPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Saturday, 14 April 2012

14:04:2012


 

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

14.04.2012
 
Pozdravy od Federácie:


Po Vašom svete sa šíri veľká nádej ako sa Vaše kolektívne myšlienky zameriavajú na zatýkanie Iluminátov a reštrukturalizáciu Vašich finančných systémov. Všetko podľa plánu. Deje sa to po celom Vašom svete a je to tak zorchestrované, že by Vás to ohúrilo svojim strategickým vývojom ak by ste poznali akú to má hĺbku a záber. Sme tu aby sme hovorili o čom môžeme bez toho, aby sme ohrozili to čo sa práve odohráva a výsledky čoho uvidíte v priebehu nasledujúcich týždňov.

Pripravte sa na obrovské informačné pohyby po celej Zemi ktoré sa budú zameriavať na tých, ktorí nie sú naladení na to, čo ste Vy uskutočňovali už peknú chvíľu. Toto bude ďalšie a zatiaľ najväčšie masové prebúdzanie ľudí, ktorí zatiaľ počas tohto procesu spia. Táto informácia príde z mnohých zdrojov vrátane Vašich médií, ktoré sa už teraz začínajú zbavovať kontroly Iluminátov. Pravda sa prevaľuje cez tých, ktorí jej odolávajú a tí ktorí vždy chceli aby sa táto informácia dostala „von“ teraz nevidia nič čo by im bránilo spraviť to. Toto kvapkanie sa teraz zmení na záplavu informácií, ktoré budú predzvesťou odhalenia.


Boli sme to my kto mal prsty v nedávnom štarte rakety, ktorý sa dostal do správ a je úplne jasné, že nemôže byť žiadna odveta za to čo robíme zo strany špinavých vojenských operácií. Aj keď šírenie strachu spôsobí, že sa mnohí budú sústrediť na jadrové zbrane a ich možné použitie v teroristických aktivitách, hovoríme tak ako sme vždy hovorili, že niet sa vôbec čoho báť.

Váš národ na Islande je použitý na otestovanie nasadenia finančných stratégií, ktoré pomôžu Vašej planéte. Bolo by múdre sledovať ako postupujú, pretože to bude osud všetkých národov vo veľmi krátkom čase. Vždy sme avizovali, že takáto akcia nikdy nevzíde z väčších mocností a národov sveta, ale budú nasledovať v tesnom závese akonáhle tieto akcie spustia dominový efekt.

Čas pochybností je na konci. Čas nádeje začal. Teraz budete vidieť ako sa dejú skutočné zmeny, hmatateľné a pozorovateľné všetkými. Tieto záležitosti prídu tak rýchlo, že sa vám z nich zatočí hlava. Počkajte si teraz na začiatok začiatku. A ako tieto zmeny prídu, tak bude aj Gaia reagovať na Vašu nádej a lásku. Ona už uskutočňuje zmeny, ktoré budú v prospech všetkých. Počas pokračovania týchto zmien nastanú ešte niekoľké masívne zemetrasenia, všetky s minimálnymi škodami na životoch.

Sme navždy s Vami, s našou rodinou. Tešíme sa na naše opätovné stretnutie a na šancu podeliť sa s Vami o našu lásku a o nadšenie z Vašej budúcnosti.Buďte v mieri.

Channeler: Wanderer of the SkyePreložili: Martin a Danica

 Translations

No comments:

Post a Comment

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE
IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

HERE WE ARE

HERE WE ARE ONCE AGAIN ...

Please Sign this Disclosure Petition III


Anyone from any nation will be able to sign this petition:

http://wh.gov/nqu


Read More ...

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012  - click image

http://gffreepages.blogspot.com/2012/03/english-our-galactic-family-graham.html