TEAM

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projectsPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Sunday, 25 March 2012

25:03:2012


 

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

25.03.2012 
Pozdravy od Federácie:

Dovoľte nám začať informáciou, že Váš svet bude čoskoro prechádzať zmenami, ktorými sa dostane do súladu s procesom Vzostupu. Gaia poslala odkaz Stvoriteľovi, že je pripravená. Ona a my všetci netrpezlivo očakávame odpoveď. Nie je to žiadna maličkosť. Stvoriteľova odpoveď by mohla byť „zelenou“ ktorá nám dovolí pohnúť sa vpred s odhalením. Preto sú v tento čas naše srdcia obrátené k Stvoriteľovi, pretože očakávame inštrukcie ako a kedy postupovať.

Tento odkaz od Gaii je jej uistením, že je pripravená na ďalší krok a je ochotná pokračovať. Je to taktiež jej „zhodnotenie“, že všetky živé bytosti ktoré na nej nachádzajú živobytie sú tiež primerane pripravené na ďalšiu fázu. Toto zhodnotenie je veľmi dôležité, pretože bez neho by Stvoriteľ nepovažoval takúto pozíciu za realizovateľnú. Preto sme sa kolektívne posunuli do veľmi dôležitej fázy tohto procesu, ktorý nám prináša nekončiace vzrušenie z toho čo nás čaká.


Mnohí, ktorí videli ako tento proces mešká sa odvrátili a používajú to ako dôkaz toho, že sa to v prvom rade vôbec nemalo stať. To sa zmení po Stvoriteľovej odpovedi a sme primerane vzrušení veriť, že ten čas nastal. Výzva z Federácie putovala do všetkých systémov vo vesmíre a dokonca sem smeruje ešte väčšie množstvo návštevníkov aby pozorovali ďalšiu fázu diania. Preto môžete očakávať ďalšiu „Nórsku špirálu“, ktorá sa objaví keď viaceré dimenzionálne bytosti prídu v priebehu niekoľkých ďalších týždňov.

V nasledujúcich dňoch a týždňoch sú naplánované mnohé vzrušujúce veci. Ako postupujú zmeny s Vašimi svetovými vládami a médiami s dôrazom na Vaše finančné inštitúcie, budete vidieť viac a viac ochoty otvorene diskutovať o tom, čo bolo doteraz ako 400 kilová gorila uprostred miestnosti. Budete počuť vyhlásenia v ktorých politici a známe osobnosti začnú otvorene hovoriť o Iluminátoch a ich úlohe vo Vašom svete a o tom čo musí byť spravené aby sa svet vrátil Vašim ľuďom.

Nový „objav“ ktorý bude onedlho odhalený verejnosti týkajúci sa najhlbšej nájdenej podzemnej jaskyne je únikom informácií o jednej zo vstupných brán do sveta s bytosťami ktoré nazývate Agarťania. Pripraví to scénu, ak to bude potrebné, pre budúce odhalenia o týchto bytostiach a ich úlohe tu.

Majte na pamäti, že tak ako vývoj týchto vecí napreduje, je tak robené v špecifickom poradí zo špecifického dôvodu, ktorý súvisí s oveľa väčším plánom, ktorý Vám teraz nemôžeme odhaliť. Ale akonáhle tieto kúsky skladačky do seba zapadnú, spustí sa to samo. A keď domino popadá a popadá rýchlo, bude to bez akýchkoľvek pochýb na Vašej strane. Tentokrát nebudú existovať žiadne dohady.

Utíšte svoje mysle aby sme mohli s Vami hovoriť. Otvorte svoje srdcia aby ste sa navzájom mohli počuť. Zostaňte v prítomnosti a odvážni vo Vašom poslaní. Sme s Vami a sme Vami.


Buďte v mieri.

Channeler: Wanderer of the SkyePreložili: Martin a Danica

 Translations

No comments:

Post a Comment

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE
IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

HERE WE ARE

HERE WE ARE ONCE AGAIN ...

Please Sign this Disclosure Petition III


Anyone from any nation will be able to sign this petition:

http://wh.gov/nqu


Read More ...

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012  - click image

http://gffreepages.blogspot.com/2012/03/english-our-galactic-family-graham.html