TEAM

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projectsPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Wednesday, 14 March 2012

14:03:2012


 

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

14.03.2012


Pozdravy od Federácie:


Čo viac sa dá povedať o tom všetkom čo sa dnes deje na Vašej planéte. Hovorili sme Vám o udalostiach ktoré prichádzajú a že sa budú diať rýchlo a budú nasledovať jedna za druhou. Až teraz začínate vidieť domino efekt ktorý nastane.

Zanedlho sa stretnú lídri mnohých národov aby znovu v tajnosti rokovali o odhalení, ktoré bolo v nedávnej minulosti odložené v prospech iných otázok a udalostí, ktoré boli podľa týchto jednotlivcov a národných záujmov považované za viac akútne. Avšak teraz je odhalenie znova horúcou témou a bude medzi zúčastnenými diskutované viac agresívne. Napriek tomu si ale nemyslíme, že ich činy povedú k akejkoľvek zmene, keďže v minulosti sme ich už videli ako „prešľapujú na mieste“. Niekoľko problematických otázok ich znova povolalo k rokovaciemu stolu.


Jednou z týchto otázok je objav anomálií vo vnútri a na povrchu slnka, ktoré Vaši vedci nedokážu vysvetliť. Tí pri moci veria, že je to jasný náznak priamej intervencie Federácie do pozemských záležitostí, takže táto otázka sa znovu dostala do popredia.

Ďalšou záležitosťou ktorá sa objavila je priamy kontakt Federácie s krajinami tretieho sveta, čo spôsobilo Vážne obavy Iluminátov. Vnímajú to ako zásadný posun rovnováhy moci a v kombinácii so stratou pozícií a moci na finančných trhoch spolu s narastajúcou vlnou vysoko organizovaného a silného odporu voči nim po celom svete začínajú panikáriť vo svojom inak metodickom prístupe na dosiahnutie ich konečného víťazstva vytvorením svetovej vlády.

Je toho veľa na čo sa môžete tešiť počas nadchádzajúcich dní keď padá čím ďalej tým viac kúskov domina v neustále sa zrýchľujúcom tempe. Už teraz začínate vidieť ako sa obracia šťastie na finančnom fronte. Toto bude rýchlo nasledované médiami kedy mnohí začnú platiť za svoje zločiny a mnoho ďalších sa prikloní k otvorenému, čestnému a investigatívnemu informovaniu. Toto bude obratom nasledované „veľkým upratovaním“ Vašich politických lídrov a nástupom tých, ktorí sa vedome začali prebúdzať v mocenských štruktúrach Vašich vlád aby sa vrátili k svojim úlohám stewardov spoločnosti.

Toto sú časy kedy bude spravodlivosť vypočutá a beznádej daná bokom. Vyvíjate sa a je to úžasný pohľad. Sledujeme tento proces vo vyslovenom úžase a nedokážeme schovať naše vzrušenie nad tým čo nás všetkých čaká a bude prospešné pre celý Vesmír.

Pripravujeme pre Vás ešte jednoznačnejší dôkaz o našej existencii a viac sa o tom dozviete v priebehu nasledovných týždňov. Samozrejme môžete očakávať neustály nárast pozorovaní po celom svete. Nedávno sme sa sústredili na špecifické krajiny tretieho sveta v rámci plánu ktorý máme v súvislosti s priamou komunikáciou s tými regiónmi. Teraz ale znova upriamujeme pozornosť na tie krajiny, ktoré sú rozhodujúce v projekte odhalenia. Očakávajte, že tie ohromné a úžasné zjavenia sa budú diať s narastajúcou frekvenciou.

Počas týchto vzrušujúcich časov sme s Vami viac ako kedykoľvek predtým. Pre toto ste žili celé životy, toto ste plánovali do najmenších detailov a je to to čo práve prežívate. Je to vaše zaslúžené právo. Sme s Vami s láskou, rešpektom a úžasom nad Vašimi neuveriteľnými schopnosťami.Buďte v mieri.

Channeler: Wanderer of the SkyePreložili: Martin a Danica

 Translations

http://wandereroftheskiesrussian.blogspot.com/ - RUSSIAN
http://arabicwanderer.blogspot.com/- ARABIC
http://slovenskywanderer.blogspot.com/ - SLOVENSKÝCH/SLOVAK
     http://greeckwanderer.blogspot.com/  - GREEK
 http://wandererinslovensko.blogspot.com/ - SLOVENSKO/SLOVENIAN
.

Dear Readers,

 We are looking for new translators  English-Indonesian, English-Latvian for Wanderer’s messages,

and English-Korean + English-Latvian for SaLuSa's messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of Unconditional Love and Spirit Light as far and wide as possible.
Would you like to join us?  Please send an email to 
aand we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.

No comments:

Post a Comment

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE
IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

HERE WE ARE

HERE WE ARE ONCE AGAIN ...

Please Sign this Disclosure Petition III


Anyone from any nation will be able to sign this petition:

http://wh.gov/nqu


Read More ...

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012  - click image

http://gffreepages.blogspot.com/2012/03/english-our-galactic-family-graham.html