TEAM

We are in fact a team whether or not you realize it, and we shall be able to come much more together once we can openly work with you

SaLuSa 4-March-2011

ch

MAKE THIS VIRAL! Prepare For Change

It is time now to make the next step in creating the infrastructure for the Event on the surface of this planet.

The main reference site with preparedness instructions for the general population has reached a certain degree of completion and needs to go viral:

http://prepareforchange.net/

Although the civil authority and the Resistance Movement will provide their own infrastructure at the time of the Event, it is very important to have grassroots infrastructure as well. Our alternative infrastructure will fill in the gaps and will ensure that the transition will be smoother and more harmonious.

Six task groups were created: planetary leadership group, healers group, media group, new renaissance group, new technologies group and financial group. All these groups will develop practical tools which can help easing the transition at the time of the Event in their specific area.

If you want to actively participate in any of those six groups, click here:

http://prepareforchange.net/participate/

Our website will be translated into many world languages so the message can spread worldwide. We are actively seeking translators and if you wish to join our translation teams, use the same participation form, stating that you wish to volunteer as a translator:

http://prepareforchange.net/participate/

There will be many projects pertaining to the preparedness of the surface population for the Event announced on my blog very soon and our new website will be the main communication hub for those projectsPlease sign this Petition

Foto

Read more about it and sign it here:
http://www.avaaz.org/en/petition/How_to_REALLY_Save_US_Army_Recruiters_From_Preventable_Suicides/?eQSwffb


We are helped quite considerably by those of you who are not just standing up for the truth, but getting out and about to spread it far and wide.

SaLuSa 11-January-2012

Sunday, 20 November 2011

19:11:2011


 

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

19.11.2011

 
Pozdravy od Federácie:


Dnes budeme hovoriť o pláne Odhalenia, ktorý sa uskutočňuje vo Vašom svete. Dvaja vodcovia Temných, kľúčoví členovia ovládajúcej skupiny zodpovednej za tajné operácie pod cudzou vlajkou (false flag operations), ktorých cieľom bolo zamedziť odhaleniu, kapitulovali. Boli umiestnení do bezpečných zón aby neboli v kontakte s tými, ktorí od nich očakávajú príkaz na realizáciu plánov vytvorených Iluminátmi pre scenár odhalenia. Boli efektívne zneutralizovaní bez toho, aby im bolo ublížené.

Musíte si pamätať, že sú tu dve rôzne sily, ktoré operujú na Vašej planéte. Jedna pozostáva z bytostí nepochádzajúcich z Vášho sveta, ktorí sa snažia ovládať Vás využívaním ľudí z Vašich radov, ktorí sú na vplyvných pozíciách a ktorých dôvera bola skorumpovaná mocou a chamtivosťou. Tí druhí sú ich prisluhovači, Vaši vlastní ľudia, ktorí sa rozhodli odvrátiť sa od svojho druhu a slúžiť temnote. O tých čo nie sú z Vášho sveta sme sa postarali vrátane zničenia podmorských zariadení z ktorých po dlhú dobu operovali. Je na Vás aby ste spravodlivo rozhodli o tých z Vášho sveta keď na to príde čas. O túto eventualitu sa postarajú Vaše inštitúcie. Sme si istí, že tento proces bude humánny a nie pomstou, ktorá je stratou energie a slúži len na vytváranie temnoty.

Božský plán je už v plnom prúde. Môžete od nás očakávať odkaz, ktorý doručíme ľuďom Vášho Sveta keď prídeme. Obíde všetky Vaše inštitúcie a pôjde rovno k ľuďom v pôvodnej podobe bez cenzúry. Povieme Vám: Ľudia tohto sveta. Nebojte sa, pretože my prichádzame v mieri. V nadchádzajúcich dňoch budete mať možnosť stretnúť sa s nami. Teraz Vás prosíme nepanikárte a nebojte sa nás. Prišli sme sem z celého tohto a iných vesmírov pomôcť Vám v týchto nadchádzajúcich dňoch. Nechceme si Vás podrobiť ani zotročiť, alebo ovládať. Dni, keď ste mali vládcov sú preč. Ste slobodní. Prišli sme dohliadať nad tým, aby táto sloboda nastala a želáme Vám iba lásku a mier. Sme tu, aby sme Vám poskytli Vašu skutočnú históriu, mozaiku toho ako ste vznikli a kým ste boli, pravdu, ktorá Vám po dlhú dobu bola odopieraná. Sme Vaša rodina a želáme si spojiť sa s Vami do jedného národa. V nastávajúcich dňoch Vás budú Vaši predstavitelia informovať o tom, že sme boli prítomní vo Vašom svete dávno pred Vaším narodením. Želáme Vám aby ste sa stali vesmírnymi občanmi a aby ste s nami navštívili hviezdy. Váš čas evolúcie nastal, s čím prichádza veľká zodpovednosť a preto ponúkame našu pomoc.

Toto bude iniciovať naše odhalenie Vášmu ľudskému druhu. Je to odkaz, ktorý doručíme všetkým a všade keď tento moment nastane. Tento moment je na Vás. Plány ktoré sa spustia po tomto odhalení budú pracovať ako hodinky, pretože taký bol náš zámer. Náš čas odlúčenia sa skracuje každou minútou a sme stále s Vami. Cítime, že strácate vieru v tento proces a máte malú dôveru v naše úsilie posunúť ho ďalej. My vás nesklameme. Vy nesmiete sklamať sami seba.

Ste skutočne silné spirituálne bytosti a čas žiť s týmto vedomím práve nastal. Prinášame Vám radosť, lásku a v srdci cítený mier ako naše dary pre Vás. Buďte pripravení na ďalšiu fázu v tomto procese, pretože tá je na Vás.


Buďte v mieri.

Channeler: Wanderer of the SkyePreložili: Martin a Danica

 Translationshttp://wandereroftheskiesrussian.blogspot.com/ - RUSSIAN
http://arabicwanderer.blogspot.com/- ARABIC


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.


Monday, 7 November 2011

7:11.2011


 

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

07.11.2011
 
Pozdravy od Federácie:

Radi by sme s Vami hovorili o viere. Pre väčšinu z Vás je viera všetko čo máte. Nevideli ste nás, nekomunikovali ste s nami, nemáte žiadnu reálnu vedomosť o našej existencii okrem týchto odkazov. Neboli ste na palube našej lode, nemáte žiadnu možnosť vedieť či niektorý z odkazov, ktoré sa k Vám dostali boli od Federácie, alebo zo spirituálnych zdrojov, respektíve inak povedané, či to nie sú len predstavy tých, ktorí tieto slová dávajú na papier. Napriek tomu ich akceptujete, pretože Vaše srdce vie, že rezonujú pravdou, ktorá Vám z iných zdrojov bola upieraná. Toto je viera. Nie je pre Vás o nič slabšia ako tá, ktorú majú veriaci v náboženstvá. A v tomto zmysle musíte vždy zostať ostražití, či odkazy pochádzajú od nás, alebo od tých, ktorí predstierajú byť nami, a takisto od tých, ktorí právom kritizujú naše slová z pozície outsiderov.


Vo viere ste na seba zobrali úlohu posunúť sa do novej doby bytia. Buď sa v nadchádzajúcom roku potvrdí, že ste mali pravdu, alebo budete musieť prehodnotiť všetko, čím ste. V každom prípade ste sa prebudili do reality presahujúcu Vaše najdivokejšie predstavy. Svet, ktorý nie je zaplnený statickými vecami, ale pohybujúcimi sa energiami, ktoré spoluexistujú s Vašou vlastnou existenciou. Toto je skutočná podoba reality a vy sami si to musíte „spracovať“.


My si stojíme za tým, že všetko čo sme povedali je reálne a pravdivé. Musíte akceptovať to, čo môžete a zvyšok prehodnotiť podľa toho, ako to budete cítiť. V tomto máte slobodnú vôľu a výber. Iba vy môžete robiť tieto rozhodnutia. Stojíte na strane lídra krajiny prvého sveta, ktorý ako sme Vám opakovane hovorili, bude ten, ktorý Vás úspešne vyvedie z pazúrov Iluminátov, alebo sa poddáte tlakom „skutočného sveta“ a budete veriť tomu čo Vám hovoria tieto zdroje? Opäť, voľba je Vaša. A vždy pamätajte, Vašu realitu si vždy vytvárate Vy sami. Boli by sme radi, aby toto bolo jasné. Vy sami ste zodpovední za Váš osud. Nikto iný.


Zanedlho sa Vám odhalí mnoho našich lodí v jednom z veľkých európskych miest, ako potvrdenie z našej strany, že sme tu, že poznáme Vaše obavy a Váš strach, poznáme Vašu bolesť a Vašu nespokojnosť. Nech je toto upokojením pre Vás, našich priateľov. Najväčšia tma je vždy pred úsvitom. Táto cesta nikdy nebola ľahká, ale vy ste ju skvele zvládli. Nemôžeme byť na Vás viac hrdí. Máme pred sebou už len tak málo a potom skutočne uvidíte, ako sa do toho pustíme.


Ako sme v minulosti hovorili, Odhalenie bude prvou veľkou udalosťou, kedy budete musieť reálne akceptovať všetko čo sme Vám hovorili. Chceme to priniesť až k Vášmu prahu. Existujúcu priepasť ste zúžili natoľko, že s potešením si vychutnávame ako preberáte kontrolu nad Vašim vlastným osudom a smerujete k úspešnému koncu.


Čoskoro niektoré svetové vlády vznesú obvinenia proti veľkým hráčom na medzinárodných finančných trhoch v reakcii na Vaše protesty a ako odpoveď na stúpajúcu energiu svetla, ktorá rýchlo odplavuje všetku temnotu. Toto nie sú predzvesti signálov na ktoré čakáte, toto SÚ tie signály. Prestaňte zatvárať oči nad dôkazmi, ktoré sú všade okolo Vás.


Zostaňte pozitívni vo všetko čo hovoríte a robíte. Pamätajte, že všetci ste v tomto spoločne. Všetci máme svoje úlohy a všetci ich plníme tak, ako sa nám to zdá správne. Povzbudenie od tých, ktorí nezaváhajú vo Svetle pravdy veľmi pomôže tým, ktorí sa dostali do bodu, kedy pochybujú o svojej viere. Preukazujte si navzájom lásku, ktorú si zaslúžite a tá sa Vám vráti späť.


Buďte v mieri.

Channeler: Wanderer of the Skye


Preložili: Martin a Danica

 Translationshttp://wandereroftheskiesrussian.blogspot.com/ - RUSSIAN
http://arabicwanderer.blogspot.com/- ARABIC


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.Thursday, 3 November 2011

25.10.2011


 

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

25 .10.2011


 
Pozdravy od Federácie:

Vraciame sa s ďalšími novinami pre Vás počas týchto ubúdajúcich dní, ktoré ostávajú do Odhalenia. Už teraz je na Zemi veľký pohyb smerom ku všetkým aspektom procesu Vzostupu. Čím ďalej tým viac ľudí sa prebúdza. Niektorí sú síce ešte trochu „ospalí“ a vidia len začiatky pravdy. Ostatní, ktorí práve zo seba striasajú posledné zbytky ospalosti, vidia jasnejšie čo presne sa dialo v ich životoch kvôli silám, ktoré sa rýchlo vzdávajú Svetlu. Vzostup Vás privedie do úžasných výšok a vy sa konečne stanete tými veľkými a úžasnými spirituálnymi bytosťami, ktorými sa máte stať.

Všimnite si, ako sa Vaše myšlienky posunuli od pochybností o našej existencii k sústredeniu sa na rôzne aspekty tohoto prebiehajúceho hnutia o ktorom sme Vás počas tých dlhých rokov informovali. Je to signálom, že už nie je žiadny čas na pochybnosti. Sotva ostáva čas oceniť úžasnosť toho, čo sa práve deje na Vašej Zemi. Podujali ste sa na veľkú úlohu a sme hrdí na Vašu snahu dovidieť až na jej úspešný koniec.

V krátkej dobe Vaša práca a tieto odkazy budú k dispozícii oveľa väčšiemu publiku ako ste si dokonca aj vy sami dokázali predstaviť za možné v tejto časti „hry“. Je to kvôli niekoľkým procesom, ktoré sú práve spúšťané vo Vašich mediálnych a vládnych kanáloch. To umožní väčšiu návštevnosť stránok, ktoré napomáhajú pochopeniu týchto odkazov a cesty Vzostupu. To zahŕňa nevyhnutný „tréning“ insiderov za použitia materiálov na týchto internetových stránkach. Buďte na to pripravený.

Aj keď nepresadzujeme žiadny konkrétny dátum pre Odhalenie, alebo Vzostup, akýkoľvek dátum ktorý si zvolíte, je práve taký správny ako Vaše myšlienkové zámery tvoriace realitu. Sme pripravení pohnúť sa smerom k Odhaleniu podľa plánov, na ktorých sme dlhý čas pracovali.

V priebehu nasledujúch týždňov budete žasnúť nad obrovským množstvom našich lodí ktoré sa Vám ukážu na oblohe. Zložitosť našich plavidiel, ich rozmery a výkon sa budú postupne zvyšovať v priebehu času. Toto bude aj znamením, že to o čom Vám rozprávame sa začína realizovať. Zrýchľujeme proces Odhalenia, pretože musíme. Momentálne je to nevyhnutné a nie je žiadna iná alternatíva. Avšak sme celkom potešení Vaším pokrokom pri protestoch a demonštráciách, ktoré umožnili rozšírenie nového spôsobu myslenia u Vás smerom k ozajstným zmenám. Teraz, keď sme videli ako sa toto samé vyvinulo, dostali sme povolenie pokročiť s našimi plánmi v tomto zmysle.

Očakávajte veľa v priebehu nasledujúcich pár týždňov a nebudete sklamaní. Odhalenie je predo dvermi. Keď zaklope, vítajte ho s otvorenou náručou, pretože uvádza naozaj novú dobu pre Vašu existenciu. Krátko nato prídu ďalšie odhalenia od jedincov z Vašej Vnútornej Zeme ktorí k Vám prídu s množstvom dôkazov preukazujúcich existenciu Vašich prerušených vzťahov. Príde to v obrovskom množstve foriem, takže pozorne sledujte tento vývoj. Buďte otvorení príležitostiam ktoré sa Vám naskytujú a tieto nasledujúce dni sa Vám budú zdať naozaj vzrušujúce a užitočné.

Buďte v mieri.

Channeler: Wanderer of the Skye


Preložili: Martin a Danica

 Translationshttp://wandereroftheskiesrussian.blogspot.com/ - RUSSIAN
http://arabicwanderer.blogspot.com/- ARABIC


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.14:10:2011


 

The Galactic Federation through Wanderer of the Skies

14 .10, 2011
 
Pozdravy od Federácie:

Prichádzame znova, aby sme zaplnili medzery v informáciách, ktoré ste nedávno dostávali. Zdá sa, že čím ďalej tým viac sa deje vo Vašom svete a tie udalosti na ktoré ste sa pripravovali, sa približujú veľkou rýchlosťou. Je to tak, ako to bolo naplánované. Teraz sa nachádzate na začiatku práve prebiehajúcich zmien o ktorých sa tak dlho rozprávalo. Ak všetko vyzerá divoko, je to preto, že tak to má byť.

Ilumináti sa po istý čas pokúšali zistiť na čo sa chystáme a aké sú naše plány pre budúcnosť ľudstva. Pokúšali sa všetkými možnými spôsobmi zistiť tieto informácie. Pokúšali sa monitorovať tých, s ktorými sme boli dlhé roky v kontakte. Pokúsili sa zostreliť naše lode, nie iba kvôli technológiám, ale aj pre možnosť získať prístup k členovi Federácie, dúfajúc že sa im podarí z tejto bytosti „extrahovať“ informácie. Používali aj psychických bojovníkov, aby telepaticky „odpočúvali“ naše aktivity kým sme pracovali na obežnej dráhe Vášho sveta a na rôznych našich základniach. Na margo toho, nepredpokladali, že naša technológia dokáže takéto „vzdialené sledovanie“ detekovať a blokovať ho podľa potreby. Skúšali to všetkými možnými spôsobmi a boli neúspešní.

Výročie nášho „dátumu“ ktorý sme stanovili pred troma rokmi práve prešlo. Tento dátum bol stanovený z rôznych príčin. Napriek tomu, že našou snahou bolo dodržať tento dátum, tak sme vedeli, že bude podrobne sledovaný Iluminátmi a tak sme mali možnosť ako zareagovali a čo urobili. Momentálne nemôžeme o tejto záležitosti poskytnúť viac informácií. V každom prípade sme teraz schopní predpokladať všetky kroky, ktoré môžu byť urobené vzhľadom na obmedzenú kapacitu Iluminátov zasiahnuť.

Pracovníci svetla všade nedočkavo čakajú na znamenie zvonku, že plány sa hýbu dopredu. My hovoríme – pozrite sa teraz okolo seba, pretože všetko, čo vidíte je súčasťou tohoto plánu a zároveň výrazným znamením. Zničenie podzemných základní, hnutia veľkého množstva ľudí zjednotených v proteste proti nespravodlivosti na celej Zemi, reakcia médií na tieto udalosti, reakcia elity a množstvo ďalších faktov je tam vonku na Vaše uváženie. Sústreďte sa pozitívne a rozhodne na Odhalenie a ono sa uskutoční.

Čoskoro tu bude ďalšia „korekcia“ v energetickom toku Zeme, čo umožní presmerovať ďalšiu energiu v jej prospech. Dopad tejto energie nebude môcť byť ignorovaný, ale nie je to druh dopadu aký spôsobuje človek a nie je dôvod na strach a paniku. Taktiež sledujte udalosti vo Vašich médiách ktoré opisujú časté pozorovania lodí, ktoré sa dejú po celom Vašom svete. Je badať výrazný posun v spôsobe prezentovania takýchto správ. Ovplyvní to spôsob, akým budú prezentované väčšie otázky v blízkej budúcnosti a v konečnom dôsledku slúži ako maják zmeny v týchto záležitostiach.

Vždy na Vás myslíme v týchto finálnych momentoch ktoré vedú k týmto zásadným zmenám na Vašom svete. Sme hrdý na to byť vašími súrodencami a posielame Vám lásku.

Buďte v mieri.

Channeler: Wanderer of the Skye


Preložili: Martin a Danica

 Translationshttp://wandereroftheskiesrussian.blogspot.com/ - RUSSIAN
http://arabicwanderer.blogspot.com/- ARABIC


First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.


IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE
IMPORTANT - THE 12 OLYMPIANS + THE INTERGALACIC FEDERATION OF LIGHT - CLICK IMAGE

HERE WE ARE

HERE WE ARE ONCE AGAIN ...

Please Sign this Disclosure Petition III


Anyone from any nation will be able to sign this petition:

http://wh.gov/nqu


Read More ...

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012

Stephen Bassett Interviewed by Graham Dewyea 5.03.2012  - click image

http://gffreepages.blogspot.com/2012/03/english-our-galactic-family-graham.html